Корзина
В корзині 0 товар
Оформити

 

Joy бафф – це універсальний мультифункціональний аксесуар. Ми є лідером з виробництва даного аксесуару в Україні, як за кількістю продажів, так і за ареалом поширеності, адже купити бафф  можна більш як в 150 магазинах України.

 

Бафф: що це таке?

Бафф – надзвичайно зручний, мультифункціональний аксесуар, який якісно замінює 3 базові речі у гардеробі: шапку, шарф, балаклаву, а також - бандану, напульсник, чохол та пов’язку. 14 основних модифікацій ви можете побачити у нашому навчальному ролику. Щоб навчитись як користуватись аксесуаром, перегляньте декілька разів дане відео і повторюйте рухи Міс України, тоді ви зможете використовувати свій бафф на максимум функціоналу.

 

Склад

Бафф складається з мікрофібри – матеріалу, який легко "віддає" вологу, дозволяє шкірі дихати і є максимально міцним при надзвичайних параметрах еластичності. Зимовий бафф складається також з флісу (25 сантиметрів). Фліс - надзвичайно теплий матеріал, який зігріє вас навіть при температурі до -25 градусів. Він ідеально акумулює тепло та не сатається.

 

Догляд за баффом

Бафф бажано прати в ручному режимі з милом або порошком для ручного прання. Декілька хвилин потримати під теплою водою і повісити, щоб тканина просохла природнім шляхом. Забороняється сушити феном, чи класти на батарею зимовий бафф.

 

Для кого бафф підійде?

Бафф – ідеальний аксесуар для людей, які ведуть активний спосіб життя, людей, які надають перевагу практичним речам у своєму гардеробі. Купити бафф означає купити ідеальний подарунок для екстремалів, спорцменів. Він зігріє взимку і захистить від сонячних променів влітку. Тому, якщо ви ще не вирішили з чого розпочати оновлення гардеробу, ми підкажемо вам, чого там бракує :)