Леся Українка
бонусна шапка
бафф, як носити?
Футболка Шева
Шапка Kyiv On sale!

Шапка Kyiv

90 грн
Шапка Basic acid Yellow On sale!

Шапка Basic acid Yellow

60 грн
Бафф Stalker

Бафф Stalker

195 грн
Шапка Basic Black On sale!

Шапка Basic Black

60 грн
Шапка Basic Grey On sale!

Шапка Basic Grey

60 грн

 

Joy бафф – це універсальний мультифункціональний головний убір. Ми являємось лідером з виробництва даного аксесуару в Україні, як за кількістю продажів, так і за присутністю в точках продажу купити бафф  можна більш як в 150 магазинах України.

 

Бафф що це таке?

Бафф – ми називаємо швейцарським ножем з тканини, адже бафф якісно заміняє 3 базові речі у гардеробі – шапку, шарф, балаклаву, а також бандана, напульсник, чохол, пов’язка. 14 основних модифікацій ви можете побачити у нашому навчальному ролику. Щоб навчитись як користуватись даним аксесуаром перегляньте декілька разів дане відео - і повторюйте рухи Міс України, тоді ви зможете використовувати свій бафф на максимум функціоналу.

 

Склад

Бафф складається з мікрофібри – матеріал який легко віддає вологу, дозволяє шкірі дихати і є максимально міцним при надзвичайних параметрах еластичності. Зимовий бафф складається також з флісу – 25 сантиметрів, фліс надзвичайно теплий матеріал, який витримує і зігріє вас в погоду до -25 градусів. Він ідеально акумулює тепло не сатається.

 

Догляд за баффом

Бафф бажано прати в ручному режимі із милом або порошком для ручного прання. Декілька хвилин потримати під теплою водою і повішати, щоб осушення відбувалось природнім шляхом. Забороняється сушити феном, чи класти на батарею зимовий бафф.

 

Для кого бафф підійде?

Бафф – ідеальний аксесуар для людей які ведуть активний спосіб життя, людей які надають перевагу практичним речам у своєму гардеробі. Купити бафф = купити ідеальний подарунок для екстремалів, спорцменів, він зігріє в взимку і вбереже від сонячних променів в літку. Бафф не замінна базова річ кожного гардиробу!