Леся Українка
бонусна шапка
бафф, як носити?
Футболка Шева
Плакат Верь В Задуманное

Плакат Верь В Задуманное

300 грн
Рюкзак	Classic Olive

Рюкзак Classic Olive

680 грн
Шапка Basic Violet On sale!

Шапка Basic Violet

60 грн
Бафф Coral On sale!

Бафф Coral

195 грн
Баф Pirate Scull

Баф Pirate Scull

99 грн

 

Joy бафф – це універсальний мультифункціональний головний убір. Ми являємось лідером з виробництва даного аксесуару в Україні, як за кількістю продажів, так і за присутністю в точках продажу купити бафф  можна більш як в 150 магазинах України.

 

Бафф що це таке?

Бафф – ми називаємо швейцарським ножем з тканини, адже бафф якісно заміняє 3 базові речі у гардеробі – шапку, шарф, балаклаву, а також бандана, напульсник, чохол, пов’язка. 14 основних модифікацій ви можете побачити у нашому навчальному ролику. Щоб навчитись як користуватись даним аксесуаром перегляньте декілька разів дане відео - і повторюйте рухи Міс України, тоді ви зможете використовувати свій бафф на максимум функціоналу.

 

Склад

Бафф складається з мікрофібри – матеріал який легко віддає вологу, дозволяє шкірі дихати і є максимально міцним при надзвичайних параметрах еластичності. Зимовий бафф складається також з флісу – 25 сантиметрів, фліс надзвичайно теплий матеріал, який витримує і зігріє вас в погоду до -25 градусів. Він ідеально акумулює тепло не сатається.

 

Догляд за баффом

Бафф бажано прати в ручному режимі із милом або порошком для ручного прання. Декілька хвилин потримати під теплою водою і повішати, щоб осушення відбувалось природнім шляхом. Забороняється сушити феном, чи класти на батарею зимовий бафф.

 

Для кого бафф підійде?

Бафф – ідеальний аксесуар для людей які ведуть активний спосіб життя, людей які надають перевагу практичним речам у своєму гардеробі. Купити бафф = купити ідеальний подарунок для екстремалів, спорцменів, він зігріє в взимку і вбереже від сонячних променів в літку. Бафф не замінна базова річ кожного гардиробу!